KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 15636095
nr 1563 6095
Marianne Lundblad
(f. 1930), Sverige
Akvareller, 3 st, Signerade, Bryggor & Pollare, akvarell, yttermått inklusive ram: 52x67
Marianne Lundblad, svensk bildkonstnär och skulptör född i Västerås 1930.
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 11 september 2023
kl 20:16:00
11/9 10:26:11
11 sep
Specialauktion Marianne Lundblad
Läs mer om Specialauktion Marianne Lundblad
Marianne Lundblad
Läs mer om Marianne Lundblad